• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 3
  • 200 m2

Vilë ne shitje ne “Laprakë”

Ka nje siperfaqe ndrtimi prej 200 m2 dhe siperfaqe trualli 250 m2

Vila është e organizuar ne 2 kate

Kati perdhe organizohe ne dy hyrje me vete, secila eshte e organizuar ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi dhe tualet

Kati i parë organizohet ne nje soggiorno me oxhak (funksional) nje sallon te madh, kendi i gatimit dy dhoma gjumi dhe tualet.

Vila eshte rikonstruktuar vitet e fundit

Ka investime ne sistemin elektrik dhe hidraulik, izolimin e tarraces dhe fasades se shtepise

Kati i pare mund te perdoret per biznes ose banim

Kati i dyte eshte i gjithi i mobiluar

Çmimi i shitjes 200.000 euro

ID : PRO4185
Adresa: Laprake
Qyteti: Tirana
Zona: Laprake
Cmimi:200,000 €
Sipërfaqja: 200 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 3

Prona të ngjashme

Shtëpi private në shitje në “Laprakë”

Tirana, Laprake
115,000 €
ID: PRO4020 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Shitet vilë 2-katëshe në ''Laprakë''.

Tirana, Laprake
135,000 €
ID: PRO3527 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 160 m2