• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 10

Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok, Rr."Ismail Qemali"

Siperfaqja 100m2

Kati i X i nje pallati me ashensor

Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje aneks kuzhine, nje dhome ndenje, nje tualet dhe nje ballkon.

Është i mobiluar plotësisht dhe cdo dhomë ka kondicioner.

Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe qe ofron cdo facilitet te nevojshem

Cmimi 950 Euro

ID : PRO4179
Adresa: Rr. Ismail Qemali
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:950 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 10

Prona të ngjashme

Super apartament 3+1+2 me qira ne “Bllok”

Tirana, Bllok
1,200 € / Muaj
ID: PRO4140 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2

Shitet apartament 2+1 te Rr.“Ismail Qemali” në zonën e ish-Bllokut

Tirana, Bllok
258,300 € / Muaj
ID: PRO1174 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 123 m2

Jepet me qera hapesire komerciale per zyre ne "ish-Bllok" ne Blv. "Deshmoret e Kombit"

Tirana, Bllok
1,300 € / Muaj
ID: PRO3981 Dhoma: 4 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 160 m2