• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 1
  • 87 m2
  • Kati: 5

Shitet apartament 3+1 prane Sheshit Wilson

Apartamenti ndodhet ne katin V te nje pallati ekzistues

Organizohet ne nje aneks kuzhine, tre dhoma, nje tualet dhe nje ballkon.

Siperfaqja: 87 m2

Cmimi: 104400 Euro

ID : PRO4176
Adresa: Shesh Wilson
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Sheshit "Wilson"
Cmimi:104,400 €
Sipërfaqja: 87 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 pranë sheshit "Willson"

Tirana,
125,000 €
ID: PRO2088 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Shitet apartament 1+1 prane "Sheshit Wilson"

Tirana,
88,400 €
ID: PRO1900 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2

Shitet apartament 2+1 pran Sheshit Wilson

Tirana,
135,000 €
ID: PRO1802 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 98 m2