• Dhoma gjumi: 5
  • Tualet: 4
  • 252 m2

Vilë me qira ne “Prush”

Sipërfaqja totale e ndërtimit është 252 m² dhe sipërfaqja e oborrit është 450 m².

Vila është e organizuar ne 3 kate

Kati perdhe organizohe ne dhomën e ndenjjes me oxhak, ambientin e ngrënies, kuzhinën e veçuar, 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet.

Kati i parë ka 3 dhoma gjumi, 1 depo dhe 2 tualete.

Kati i dytë, ka dhomën e ndenjjes, ambientin e ngrënies, kuzhinën e veçuar, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 verandë, nga e cila aksesohet dhe tarraca e shfrytëzueshme.

Ngrohja bëhet me panel diellor dhe sistemi i ngrohje-ftohjes është me sistem qendror.

Vila është e mobiluar totalisht dhe thuajse e pa banuar

Vila është e pajisur me sistem kapotë. Ndodhet në një distancë vetëm 1 km nga Tirana (nga Kombinati), dhe vetëm në kaq distancë gëzon fshatin, pyllin e Prushit (Park Kombëtar) dhe liqenin në mes të parkut.

Çmimi i qirase 1000 euro/muaj

ID : PRO4175
Adresa: Prush
Qyteti: Tirana
Zona: Prush
Cmimi:1,000 €
Sipërfaqja: 252 m2
Dhoma gjumi: 5
Tualet: 4