• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 94.2 m2
  • Kati: 6

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Ndodhet në katin e VII-të, me një sipërfaqe prej 104.5 m2.

Organizohet ne ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina ka të gjitha pajisjet e nevojshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti është i mobiluar deri në detaje është i sapomobiluar nga fillimi, me mobilje të reja.

Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode.

Cmimi 600 euro/ muaj

ID : PRO4168
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 94.2 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko

Tirana, Don Bosko
700 € / Muaj
ID: PRO4202 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94 m2

Apartament 2+1 me qera ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
450 € / Muaj
ID: PRO4201 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 2+1 me qira ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
ID: PRO4187 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2