• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 103 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1+2 me qira pranë “Kompleksit Panorama”

Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 103 m2

Ndodhet ne katin e trete

Organizohet me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , dy dhoma gumi, dy tualete dhe ballkon

Ndodhet në rrugën “Panorama” shume prane “Zogut te Zi” dhe “Ring Center”

Eshtë i sapomobiluar, I gjithi I investuar nga fillimi dhe I pabanuar me pare

Apartamenti ndodhet një ndërtimi të ri ne nje zone shume te aksesueshme

Çmimi 500 euro/muaj

ID : PRO4166
Adresa: Kompleksi Panorama
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Asim Vokshi"
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 103 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 2+1 pranë rr. "Asim Vokshi" prane "Ring Center", Tirane.

Tirana,
350 € / Muaj
ID: PRO1557 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2