• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 81 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 në shitje ne “Ali Demi”

Apartamenti ndodhet ne kompleksin “Matrix” ne rrugen “Ali Demi” dhe ka një sipërfaqe bruto 92 m2 dhe sipërfaqe neto 81 m2.

Organizohet në një dhomë ndenjie, një ambient gatimi më vete, dy dhoma gjumi, një matrimoniale dhe nje dhomë fëmijësh dhe një tualet.
Eshtë tërësisht I mobiluar në mënyrë bashkëkohore

Pallati ka përfunduar ndërtimin ne vitin 2010.

I gjithë apartamenti është I shtruar me parket.
Ambienti I gatimit ka pamje nga Blv. “Bajram Curri” është i mbyllur me vetratë xhami.

Apartmenti shitet I mobiluar, duke mosperfshire pajisjet elektroshtepiake.

Disponon certifikate pronesie.

Cmimi 95.000 euro

ID : PRO4164
Adresa: Ali Dem
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Ali Demi"
Cmimi:95,000 €
Sipërfaqja: 81 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 per shitje tek fusha e ''Ali Demit ''

Tirana,
145,000 €
ID: PRO3466 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2

Shitet apartament 1+1 në ''Ali Demi''.

Tirana,
78,000 €
ID: PRO3024 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem, tek ish-Markata e vjeter.

Tirana,
38,000 €
ID: PRO2925 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 47 m2