• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 114.6 m2
  • Kati: 7

Shitet apartament 2+1 ne “Vlorë”

Siperfaqja totale e apartamentit eshte 114.6 m2 dhe siperfaqe neto 103.2 m2

Organizhet në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone

Ndodhet në katin e VII-të një pallati të ri i pajisur me ashensor.

Apartamenti ndodhet ne brezin e trete por qe ofron pamje nga deti

Orientimi i apartamentit eshte veri-lindje-perendim

Ky apartamenti eshte nje mundesi ideale banimi dhe investimi

Cmimi i shitjes 100.000 euro

ID : PRO4145
Adresa: Vlorë
Qyteti: Vlorë
Zona: Vlorë
Cmimi:100,000 €
Sipërfaqja: 114.6 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Vlorë”

Vlorë, Vlorë
77,000 €
ID: PRO4131 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 128 m2

Apartament 2+1 në shitje në Vlorë.

Vlorë, Vlorë
95,000 €
ID: PRO4031 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 84 m2