• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 128 m2

Apartament 2+1 në shitje në “Vlorë”

Apartamenti ka një siperfaqe bruto prej 122.23 m2 dhe siperfaqe neto 114.6 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Ndodhet në një ndertim te perfunduar vitet e fundit

Apartamenti I plotëson të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë sa më komode

Cmimi i shitjes 77.000 euro

ID : PRO4131
Adresa: Vlorë
Qyteti: Vlorë
Zona: Vlorë
Cmimi:77,000 €
Sipërfaqja: 128 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje ne “Vlorë”

Vlorë, Vlorë
100,000 €
ID: PRO4145 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 114.6 m2

Apartament 2+1 në shitje në Vlorë.

Vlorë, Vlorë
95,000 €
ID: PRO4031 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 84 m2