• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 1
  • 130 m2
  • Kati: 2

Apartament 4+1 me qera në “Laprakë”

Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, kater dhoma gjumi, koridor, nje tualet dhe ballkon

I mobiluar ne menyre bashkekohore, me të gjitha orenditë e nevojshme

Ndodhet në katin e II-të, me nje siperfaqe prej 130 m2

Pozicionohet ne nje zone shum e miredhe te aksesueshme

Çmimi 550 euro/muaj

ID : PRO4130
Adresa: Laprakë
Qyteti: Tirana
Zona: Laprake
Cmimi:550 €
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 me qera pranë rr. ”Pandi Dardha” Laprake, Tirane.

Tirana, Laprake
550 € / Muaj
ID: PRO1549 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 170 m2

Apartament 3 + 1me qera ne "Laprake"

Tirana, Laprake
380 € / Muaj
ID: PRO3405 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 160 m2

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën "Pandi Dardha", "Laprake".

Tirana, Laprake
350 € / Muaj
ID: PRO3229 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2