• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 84 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 me qira pranë “Zogut te Zi”

Ka nje siperfaqe prej 84 m2

Ndodhet ne katin e V-të te nje ndertimi te ri me ashensor

Eshtë e organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie , dy dhoma gjumi, një ballkon dhe një tualet

Apartamenti është i pamobiluar

Mund të përdoret për zyra por dhe për banim.

Ka shumë dritë dhe planimetri te rregullt

Pozicionohet ne nje zone mjaft te mire dhe lehtesisht te aksesueshme

Çmimi 350 euro/muaj

ID : PRO4129
Adresa: Prane Zogut te Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Zogut te Zi
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 84 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 me qira pranë "Zogut te Zi"

Tirana, Prane Zogut te Zi
1,500 € / Muaj
ID: PRO4112 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2

Jepet me qira apartament 2+1 tek në rrugën e Durrësit.

Tirana, Prane Zogut te Zi
320 € / Muaj
ID: PRO2647 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 3+1 me qera pranë rr. ”Pandi Dardha” Laprake, Tirane.

Tirana, Laprake
550 € / Muaj
ID: PRO1549 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 170 m2