• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 132 m2

Apartament 2+1 në shitje në ''Fresk''

Organizohet në një ambjent ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon

Apartmenti ndodhet në katin e IV-të të një pallati të ri dhe shumë cilesor

Ka një sipërfaqe totale prej 132 m2 dhe mund te adoptohet lehtesisht ne 3+1

Apartmenti ndodhet ne nje zone shume te populluar larg qendres dhe zhurmes

Cmimi i shitjes 550 euro/m2

Cmimi total 72600 euro

ID : PRO4126
Adresa: Fresku
Qyteti: Tirana
Zona: Zona e Freskut
Cmimi:72,600 €
Sipërfaqja: 132 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Shitet Super apartament 3+1+2 prane Xhamise se Arte, ne zonen e Freskut

Tirana, Zona e Freskut
92,000 €
ID: PRO4155 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 113 m2

Shitet apartament 3+1 tek "Fresku".

Tirana, Zona e Freskut
52,000 €
ID: PRO2522 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Shitet apartament 2+1 pranë "Thesarit"

Tirana, Zona e Freskut
52,000 €
ID: PRO2510 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 94 m2