• Dhoma gjumi: 7
  • Tualet: 6
  • 435 m2

Super Vile me 5 apartamente 1+1 dhe 1 apartament 2+1 per shitje prane UET.

Vila eshte e organizuar ne 3 kate dhe per secilin kat ka nga 2 apartamente.

Kati perdhe ka siperfaqe prej 145 m2 dhe organizohet nga nje apartament 2+1 dhe nje apartament 1+1.

Dy katet e tjera organizohen me nga 2 apartamente 1+1. Te gjitha apartamentet kane hyrje, tualet dhe ballkon ne vete.

Vila eshte mire investuar kohet e fundit me ne nje vlere totale prej 150000 euro dhe arreduar ne stil bashkekohor i bere me arkitekt dhe interior designer.

Ka shume cilesore ne rrjetin elektrik dhe hidraulik.

Vila disponon gjithashtu sisteme kamerash sigurie per te siguruar komoditet te larte jetese

Ka nje oborr te pershatshem per 2 makina. Vila ofron te gjitha komoditetet dhe privatesine te cilat mungojne brenda qytetit te Tiranes .

Eshte nje mundesi shume e mire investimi per shkak te lokacionit dhe struktures se viles.

Aktualisht eshte i dhene me qera secili apartament me nje vlere totale prej 1400 euro ne muaj.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Cmimi i shitjes 325.000 euro

ID : PRO4122
Adresa: Rruga Tasim Shehu
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Spitalit "Nënë Tereza"
Cmimi:325,000 €
Sipërfaqja: 435 m2
Dhoma gjumi: 7
Tualet: 6