• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 40 m2
  • Kati: 5

Garzionere në shitje tek Kthesa e Kamzes prane “Casa Italias”

Shitet garzionere në nje objekt të ri pranë Doganës dhe “Kthesës së Kamzës”.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 39.72 m2 bruto dhe 32.74 m2 neto.
Është totalisht e investuar nga pronari I apartamentit.
Ndodhet në katin e V-stë të objektit.
Orientimi Jug-lindje e bën një ambient të ngrohtë dhe me shumë dritë natyrale.
Mund te sherbeje per banim ose zyre.
Ne process hipotekimi.

Cmimi 32000 Euro

ID : PRO4115
Adresa: Kthesa e Kamzes
Qyteti: Tirana
Zona: Kthesa e Kamzes
Cmimi:32,000 €
Sipërfaqja: 40 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje prane “Casa Italia”

Tirana, Kthesa e Kamzes
87,920 €
ID: PRO4249 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 106 m2

Apartament per shitje 2+1+2 tek Kthesa e Kamzes

Tirana, Kthesa e Kamzes
68,000 €
ID: PRO4121 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Kthesa e Kamzes, Pallatet e Verdha

Tirana, Kthesa e Kamzes
68,000 €
ID: PRO3950 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2