• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 1000 m2

Ambient biznesi ne shitje ne “Përmet”

Ambient biznesi ne shitje ne qender te qytetit te “Permetit”

Eshte I organizuar ne dy kate

Kati I pare I nderteses ka nje siperfaqe prej 500 m2, kati I dyte ka te njejten siperfaqe dhe oborr me siperfaqe 400 m2

Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi si fabrika, fasaneri, magazine etj

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Cmimi I shitjes 55.500 lek/m2

ID : PRO4107
Adresa: Përmet
Qyteti: Përmet
Zona: Përmet
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 1000 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1