• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 1690 m2

Kapanon me qera në “Vaqarr”

Sipërfaqja e truallit ku ndodhet magazina është 5100 m2, dhe sipërfaqja e ndertimit është1690 m2

Kapanoni ndodhet në një zonë industrial vetem 6 km nga qendra e Tiranes, ku ndodhen dhe objekte të tjera të kesaj kategorie

Ambienti ka një lartësi prej 14.55 m2 dhe organizoeht ne dy kate

Eshte i gjithi i investuar me punime shume cilesore, i pajisur me kamera sigurie, sistem kundra zjarrit dhe ndricim natyral

Ka mundesi parkimi dhe hyrje dalje kamionesh

Kapononi eshte i pershtatshem per magazinim, fasoneri, prodhim, magazinë, laborator, punishte etj

Cmimi 4 euro/m2

ID : PRO4104
Adresa: Vaqarr
Qyteti: Tirana
Zona: Vaqarr
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 1690 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Kapanon me qera në “Vaqarr”

Tirana, Vaqarr
Kontakto për cmimin / Muaj
ID: PRO3936 Sipërfaqja: 600 m2