• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 105 m2

Apartament 2+1 me qira pranë “Ring Center”

Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 105 m2

Ndodhet në një pallati të ndertuar vitet e fundit

I organizuar në ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Eshtë i mobiluar me shumë shije, i gjithi i shtruar me parket

Ndodhet në një zonë shumë të aksesueshme

Çmimi 500 euro/muaj

ID : PRO4102
Adresa: Dritan Hoxha
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Dritan Hoxha", Laparake
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1