• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 108 m2
  • Kati: 7

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Ndodhet në katin e VII-të, me një sipërfaqe prej 108 m2.

Organizohet ne ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, kuzhina ka të gjitha pajisjet e nevojshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti është i mobiluar deri në detaje është i sapomobiluar nga fillimi, me mobilje të reja.

Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode.

Cmimi 500 euro/ muaj

ID : PRO4100
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 108 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO5021 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2 Kati: 3

Apartament 1+1 me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
450 € / Muaj
ID: PRO5018 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72 m2 Kati: 5

Apartament 1+1 me qira në “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
450 € / Muaj
ID: PRO4997 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 7