• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 104 m2
  • Kati: 7

Apartamenti ka një siperfaqe prej 104m2 dhe është I organizuar në dy dhomë gjumi, një ambjent të përbashkët gatimi dhe ndenje, dy tualete dhe dy ballkon. Apartamenti është I mobiluar në mënyrë moderne me të gjitha orenditë e nevojshme për një jetese komode. Apartamenti ndodhet në një ndër komplekset më të mira të zonës. "Vizion Plus" ofron një shumëllojshmëri shërbimesh, lehtësirash dhe argëtimesh.

ID : PRO4095
Adresa: Vizion +
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 104 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko

Tirana, Don Bosko
700 € / Muaj
ID: PRO4202 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94 m2

Apartament 2+1 me qera ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
450 € / Muaj
ID: PRO4201 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 2+1 me qira ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
350 € / Muaj
ID: PRO4187 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2