• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 3

Apartament 1+1 me qira pranë “Doganës”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe pozicionohet ne katin e III-të te nje pallati te ri.

Eshtë i organizuar në një sallon ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi , ballkon, tualet si dhe korridor.

Eshtë i mobiluar me mobilje të reja, I shtruar me parket, dhe me të gjitha kushtet e nevojshme.

Ndodhet ne nje zone te aksesueshme ne hyrje te Tiranes

I pershtatshem per 4 student

Cmimi 400 euro/muaj

ID : PRO4093
Adresa: Prane Doganes
Qyteti: Tirana
Zona: Kthesa e Kamzes
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Jepet me qera kati i dyte i nje vile pranë Kompleksit Garden City, te Kthesa e Kamez

Tirana, Kthesa e Kamzes
300 € / Muaj
ID: PRO4098 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 130 m2

Garzoniere me qira prane “Doganës”

Tirana, Kthesa e Kamzes
350 € / Muaj
ID: PRO4092 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2