• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 122 m2
  • Kati: 3

Apartament 2+1 në shitje pranë rrugës "Myslym Shyri" Tiranë

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati të ri

Ka nje siperfaqe prej 121.6 m2

Organizohet ne nje ambient ndenje te madh, ambient gatimi vecante, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon

Apartamenti eshte i investuar në sistemin elektrik, hidraulik dhe cdo gje tjeter brenda apartamentit.

Eshte i gjithi i mobiluar

Apartamenti mund te perdoret per banim, por ka akses teper te mire te pamjes nga rruga per tu shfrytezuar per biznes.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Cmimi i shitjes 235.000 euro

ID : PRO4085
Adresa: Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tirane
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Myslym Shyri"
Cmimi:235,000 €
Sipërfaqja: 122 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1, ne Rr."Myslym Shyri".

Tirana,
72,000 €
ID: PRO3259 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Two bedroom apartment for sale in "Myslym Shyri" street.

Tirana,
95,000 €
ID: PRO2764 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2

Shitet apartament 1+1 tek Myslym Shyri

Tirana,
78,000 €
ID: PRO2649 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2