• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 1
  • 97 m2
  • Kati: 3

Apartament 3+1 me qira në rrugën e “Mine Peza” prane ‘Kafe Flora”

Organizohet ne nje dhome ndenjie dhe gatimi te perbashket, tre dhoma gjumi dhe nje tualet

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues

Ka nje sipërfaqe prej 97 m2

Apartamenti eshte i saporikonstuktuar

Ka orientim Jug-Perendim

Jepet bosh per banim ose zyra

Zona ka akses me shumicën e rrugëvë kryesore në Tiranë.

Cmimi 450 euro/muaj neto

ID : PRO4084
Adresa: Kafe Flora
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Mine Peza"
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 1
Kati: 3