• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 96 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 me qira në pranë “Inxhinierisë së ndërtimit”

Organizohet ne ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Pozicionohet shume prane “Zogut te Zi” dhe “21 Dhjetorit”

Ndodhet në katin e IV-të, e nje ndertimi te ri
Ka nje siperfaqe prej 96 m2

I mobiliar me te gjitha mobiljet e reja dhe orendite e nevojshme per te ofruar nje jetese komode

Jepet vetem per te huaj

Cmimi 400 euro/ muaj

ID : PRO4079
Adresa: Inxhinieria e Ndertimit
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Zogut te Zi
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 96 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Jepet me qira apartament 2+1 tek në rrugën e Durrësit.

Tirana, Prane Zogut te Zi
320 € / Muaj
ID: PRO2647 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 3+1 me qera pranë rr. ”Pandi Dardha” Laprake, Tirane.

Tirana, Laprake
550 € / Muaj
ID: PRO1549 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 170 m2

Apartament 2+1 me qira të Zogu i zi

Tirana, Pranë Zogut të Zi
500 € / Muaj
ID: PRO2134 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2