• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 71 m2
  • Kati: 7

Shitet apartament 1+1 ne "Laprake"

Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi te perbashket, një dhomë gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Aprtamenti ka sipërfaqe totale prej 71 m2

Pozicionohet në katin e shtatë te nje pallati te ri me ashensor

Eshte mobiluar me shume shije dhe te gjitha orendite e nevojshme

Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe qe ofron shume facilitate

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Cmimi i shitjes 68.000 euro

ID : PRO4077
Adresa: Laprake
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Dritan Hoxha", Laparake
Cmimi:68,000 €
Sipërfaqja: 71 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 7

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 në rrugën ''Dritan Hoxha''.

Tirana,
65,000 €
ID: PRO3334 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2