• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 4
  • 400 m2

Vile në shitje ne nje kompleks vilash ne “Peze te Vogel”

Vila eshte e organizuar ne dy kate plus papafingo

Kati perdhe ka siperfaqe prej 157 m2 dhe organizohet nga nje dhome ndenjie,nje kuzhine nje dhome gjumi dhe dy tualete

Kati i pare organizohet nga dy dhoma gjumi secila me garderobe dhe dalje ne ballkon dhe dy tualete

Papafingo organizohet ne nje holl te madh, lavanteri dhe nje tualet

Dhomat e gjumit kane dalje ne ballkon me pamje nga kopshti

Vila eshte e arreduar ne stil bashkekohor i bere me arkitekt dhe interior designer

Ka shume cilesore ne rrjetin elektrik dhe hidraulik

Vila disponon gjithashtu sisteme sigurie per te siguruar komoditet te larte jetese

Ka nje oborr te madh ku ju mund te shijoni pamjen dhe ajrin e paster

Ne kete vile parkimi eshte i garantuar per rreth 4- automjete

Vila ofron te gjitha komoditetet dhe privatesine te cilat mungojne brenda qytetit te Tiranes .

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Cmimi i shitjes 350.000 euro

Cmimi i qirase 2000 euro/muaj

ID : PRO4075
Adresa: Peze e vogel
Qyteti: Tirana
Zona: Peze e vogel
Cmimi:350,000 €
Sipërfaqja: 400 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 4