• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 75 m2

Podrum ne shitje pranë shkollës “Hoxha Tahsim”

Ambienti ka nje siperfaqe prej 78 m2

Eshte i organizuar ne dy ambiente pune dhe nje tualet

Zona ne te cilen ndodhet ne nje zone mjaft e mire.

Ambienti mund te perdoret per te gjitha llojet e bizneseve si zyra, dyqane etj
Ofrohet gjithashtu mundesi parkimi per dy makina

Cmimi I shitjes 1300 euro /m2

Cmimi total 101400 euro

ID : PRO4073
Adresa: Rruga Hoxha Tahsim
Qyteti: Tirana
Zona: Rr.'Hoxha Tahsim"
Cmimi:97,500 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1