• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 50 m2

Dyqan ne shitje pranë “Sheshit Willson”

Ka nje siperfaqe prej 50 m2

Eshte i organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet

Ambjenti eshte i gjithi i investuar i shtruar me pllake dhe me punime gipsi.

Ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik,te kondicionimit dhe ndricimit.

Zona ne te cilen ndodhet ne nje zone elitare mjaft te kerkuar dhe ideale per investim.

Mund te perdoret per te gjitha llojet e bizneseve.

Cmimi I shitjes 2300 euro /m2 i diskutueshem

Cmimi total 115000 euro

ID : PRO4070
Adresa: Sheshi Wilson
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Sheshit "Wilson"
Cmimi:115,000 €
Sipërfaqja: 50 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1