• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 87 m2
  • Kati: 8

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Kavajës”

Apartamenti ka një prej sipërfaqe 87 m2

Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, ku njera eshte matrimoniale, tualet dhe ballkon.

Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme

Eshte I pozicionuar shume prane qendres, ne nje zone lehtesisht te aksesueshme

Çmimi 450 euro/muaj

ID : PRO4069
Adresa: Rruga e Kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Kavajes
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 87 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 8

Prona të ngjashme

Jepet me qira super apartament 2+1 nê Rrugën e Kavajës, prane qendres “ Globe”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
400 € / Muaj
ID: PRO2958 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2

Apartament 1+1 me qira tek ‘’Rruga e Kavajës’’ pranë “Pallatit me Shigjeta”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
280 € / Muaj
ID: PRO4065 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Apartament 1+1 me qira në qendër të Tiranës, në rrugën e “Kavajës”

Tirana, Qender
300 € / Muaj
ID: PRO4052 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2