• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2

Super apartament 1+1 me qira përballë ‘’Harry Fultz’’

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2.

Eshtë i organizuar në një sallon ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, korridor, tualet dhe ballkon

Ndodhet në një ndërtimi të ri cilësor të pajisur me ashensor.

Eshte i sapomobiluar, i shtruar me parket, disponon sistem ngrohje-ftohje.

Ka orientim shume te mire duke mundesuar drite natyrale gjate gjithe dites

Apartamenti është I pabanuar më parë.

Ndodhet në një zonë lehtesisht të aksesueshme

Cmimi 500 euro/muaj

ID : PRO4068
Adresa: Harry Fultz
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë "Harry Fultz"
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 2+1 pranë " Harry Futzit ".

Tirana,
350 € / Muaj
ID: PRO2043 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 114 m2