• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 5

Apartament 2+1 me qira ne rrugen “Isuf Elezi” Selite

Ndodhet ne katin e pestë te nje pallati te ri

I organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon

Apartamente ka nje siperfaqe prej 100 m2

I mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme per nje jetese komode

Apartamenti ka orient Jug-Perendim qe gje mundesson ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites

Zona ofron te gjitha sherbimet e nevojshme dhe ka akses ne rruget kryesore te Tiranes

Cmimi 400 euro/muaj

ID : PRO4066
Adresa: Selite
Qyteti: Tirana
Zona: Selite
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen Irfan Tomini ne fillim te Selites, Blv. "Bajram Curri"

Tirana,
350 € / Muaj
ID: PRO2556 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2