• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 3

Apartament 1+1 me qira tek ‘’Rruga e Kavajës’’ pranë “Pallatit me Shigjeta”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2

Ndodhet ne katin e III-të në një ndërtimi të ri cilësor të pajisur me ashensor.

Eshtë i organizuar në një sallon ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet, korridor dhe ballkon

Ndodhet në një zonë lehtesisht të aksesueshme

Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode

Cmimi 280 euro/muaj

ID : PRO4065
Adresa: Pallati me Shigjeta
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Globe, Rruga e Kavajes
Cmimi:280 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Jepet me qira super apartament 2+1 nê Rrugën e Kavajës, prane qendres “ Globe”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
400 € / Muaj
ID: PRO2958 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 105 m2