• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 96 m2
  • Kati: 5

Apartament 3+1+2 me qira pranë “Ish-Stacionit te Trenit”


Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet ne katin e V-stë, te nje pallati te ri I pa pajisur me ashensor.
I organizuar në ambjentin e ndenjes dhe ambient gatimi te vecuar , tre dhoma gjumi, dy tualete dhe korridor
Apartamenti ndodhet në një zone lehtesisht të aksesueshme prane Ish-stacionit te trenit dhe Bulevardit Zogu i I.

Çmimi 40.000 leke/muaj

ID : PRO4064
Adresa: Prane Ish Stacionit te trenit
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Stacionit te Trenit
Cmimi:330 €
Sipërfaqja: 96 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 5

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira tek "Usluga"

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
400 € / Muaj
ID: PRO4082 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 114 m2

Jepet me qira apartament 4+1 tek ''Ish Restorant Durrësi''.

Tirana, Prane Stacionit te Trenit
350 € / Muaj
ID: PRO3703 Dhoma: 4 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 140 m2