• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 95 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 me qira në ‘’Don Bosko’’ tek ‘’Fiori di Bosko‘

Organizohet ne ambientin e ndenjies dhe gatimit të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.

Ndodhet ne katin dyte të një ndërtimi të ri

Ka një sipërfaqe prej 95 m2

Apartamenti është i i sapomobiluar me shume shije dhe me te gjitha orendite e duhura

Ofron nje jetese komode dhe me te gjitha facilitet e nevojshme

Cmimi i qirase 500 euro/muaj

ID : PRO4057
Adresa: Fiori di bosco
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 95 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4100 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 në Don Bosko, "Vizion Plus"

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4095 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104 m2

Apartament 2+1 me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
200 € / Muaj
ID: PRO4090 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2