• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 96 m2
  • Kati: 2

Apartament 2+1 me qira në ‘’Don Bosko’’

Organizohet ne ambientin e ndenjes dhe gatimit të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Pozicionohet në nga nga zonat më të mira të Tiranës

Ndodhet në katin e II-të, me një sipërfaqe prej 96 m2.

Apartamenti është i gjithi i rikonstrukturuar nga fillimi

I mobiliar me te gjitha mobiljet e reja dhe orendite e nevojshme per te ofruar nje jetese komode

Cmimi 450 euro/ muaj

ID : PRO4056
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 96 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4100 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 në Don Bosko, "Vizion Plus"

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4095 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104 m2

Apartament 2+1 me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
200 € / Muaj
ID: PRO4090 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2