• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 56 m2
  • Kati: 2

Shitet apartament me siperfaqe 56 m2 prane shkolles "Partizani"
Apartamenti eshte I organizuar ne nje ambjent ndenjie dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Ndodhet ne katin e dyt banim te nje pallati egzistues, por te investuar kohet e fundit nga banoret e pallatit.
Apartamenti ka akses direkt ne rrugen kryesore, mund te perdoret per banim por gjithashtu edhe investim.
Cmimi I shitjes 60.000 euro i diskutueshem.

ID : PRO4055
Adresa: Thomas Ziko
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Shkolles "Partizani"
Cmimi:60,000 €
Sipërfaqja: 56 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 në Rrugën e 'Thanas Ziko''.

Tirana,
60,000 €
ID: PRO3085 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 56 m2