• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 103 m2

Apartament 2+1 per shitje tek "Zogu I Zi"

Ka nje siperfaqe bruto prej 97 m2 dhe siperfaqe neto 103 m2

Ndodhet ne një pallati të ri me punime shume cilesore

Apartamenti eshte I organizuar ne nje ambjent ndenje, ambjent gatimi të vecantë, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Ka planimetri dhe orientim shume te mire.

Pozicionohet në një nga zonat më preferuara pasi të ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.

Nje mundesi shume e mire banimi dhe investimi

Cmimi 1200 euro/m2

Cmimi i shitjes 123.600 euro

ID : PRO4053
Adresa: Zogu i Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Zogut te Zi
Cmimi:123,600 €
Sipërfaqja: 103 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 per shitje ose qira tek "Zogu I Zi"

Tirana, Prane Zogut te Zi
76,800 €
ID: PRO4048 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 64 m2

Shiten apartamente në një godinë banimi në Rrugën ‘’Dritan Hoxha’’, pranë ‘’Zogut Të Zi’’.

Tirana, Prane Zogut te Zi
74,300 €
ID: PRO3129 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 82 m2

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Laprakes

Tirana, Prane Zogut te Zi
63,000 €
ID: PRO3875 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 52.2 m2