• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 3

Apartament 1+1 me qira në qendër të Tiranës, në rrugën e “Kavajës”

Apartamenti ka një me një sipërfaqe 60 m2 dhe ndodhet në katin e III-të të vile..

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon,

Apartamenti është I mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ndodhet në zonë qendrore shumë të kërkuar dhe që ofron të gjitha facilitet e nevojshme për të jetuar. Preferohet nje person ose çift.

Çmimi 300 euro/muaj

ID : PRO4052
Adresa: rruga e kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Qender
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira tek "Piaca"

Tirana, ne qender prane Piaces
330 € / Muaj
ID: PRO4039 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Apartament 1+1 me qira në qendër të Tiranës, në rrugën e “Kavajës”

Tirana, Qender
400 € / Muaj
ID: PRO4035 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 61 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Piazza”

Tirana, ne qender prane Piaces
400 € / Muaj
ID: PRO2494 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2