• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 170 m2

Bar-kafe piceri me qira në “Yzberisht”

Jepet me qira Bar-Kafe Piceri pranë “Kmy-së” në “Yzberisht”

Biznesi eshte I ndare ne dy ambjente perkatesisht 100 m2 dhe 70 m2

Ambjenti eshte i arreduar dhe i investuar

Aktualisht biznesi është në gjendje pune.

Disponon gjithashtu nje oborr te jashtem

Ndodhet ne nje zone te populluar dhe në një pallati te ri të mire-administruar prane rruges kryesore.

Cmimi 850 euro/muaj

ID : PRO4050
Adresa: Pranë Kmy-së
Qyteti: Tirana
Zona: Yzberisht
Cmimi:850 €
Sipërfaqja: 170 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1