• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 64 m2

Apartament 1+1 per shitje ose qira tek "Zogu I Zi"

Ka nje siperfaqe bruto prej 64 m2 dhe siperfaqe neto 60 m2

Ndodhet ne një pallati të ri me punime shume cilesore

Apartamenti eshte I organizuar ne nje ambjent ndenje, ambjent gatimi të vecantë, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Ka planimetri dhe orientim shume te mire.

Pozicionohet në një nga zonat më preferuara pasi të ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.

Nje mundesi shume e mire banimi dhe investimi

Çmimi i qirase 300 euro/muaj

Cmimi i shitjes 76.800 euro

ID : PRO4049
Adresa: Zogu i Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Zogut te Zi
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 64 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qira apartament 2+1 tek në rrugën e Durrësit.

Tirana, Prane Zogut te Zi
320 € / Muaj
ID: PRO2647 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament 3+1 me qera pranë rr. ”Pandi Dardha” Laprake, Tirane.

Tirana, Laprake
550 € / Muaj
ID: PRO1549 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 170 m2

Apartament 2+1 me qira të Zogu i zi

Tirana, Pranë Zogut të Zi
500 € / Muaj
ID: PRO2134 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2