• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 64 m2

Apartament 1+1 per shitje ose qira tek "Zogu I Zi"

Ka nje siperfaqe bruto prej 64 m2 dhe siperfaqe neto 60 m2

Ndodhet ne një pallati të ri me punime shume cilesore

Apartamenti eshte I organizuar ne nje ambjent ndenje, ambjent gatimi të vecantë, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe dy ballkone.

Ka planimetri dhe orientim shume te mire.

Pozicionohet në një nga zonat më preferuara pasi të ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.

Nje mundesi shume e mire banimi dhe investimi

Çmimi i qirase 300 euro/muaj

Cmimi i shitjes 76.800 euro

ID : PRO4048
Adresa: Zogu i Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Zogut te Zi
Cmimi:76,800 €
Sipërfaqja: 64 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 per shitje tek "Zogu I Zi"

Tirana, Prane Zogut te Zi
123,600 €
ID: PRO4053 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 103 m2

Shiten apartamente në një godinë banimi në Rrugën ‘’Dritan Hoxha’’, pranë ‘’Zogut Të Zi’’.

Tirana, Prane Zogut te Zi
74,300 €
ID: PRO3129 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 82 m2

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Laprakes

Tirana, Prane Zogut te Zi
63,000 €
ID: PRO3875 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 52.2 m2