• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 1100 m2

Ambient biznesi/magazinë me qira në ''Vaqarr''

Godina ka një sipërfaqe totale prej1100 m2

Gjatesi 42 m dhe gjeresi 16 m

Eshte e pajisur me rrjet elektrik, ujë dhe gjithçka tjetër për një mbarëvajtje të mirë të punës.

Ofrohet gjithashtu vend parkimi për makina përpara ambjentit.

Objekti mund te perdoret per biznese te ndryshme si fasoneri, depo farmaceutike dhe aktivitete te tjera te ndryshme

Çmimi 2 euro/m2

Cmimi total 2200 euro I diskutueshem

ID : PRO4044
Adresa: Vaqarr
Qyteti: Tirana
Zona: Vaqarr
Cmimi:2,200 €
Sipërfaqja: 1100 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Magazine me qira ne "Vaqarr"

Tirana, Vaqarr
1,000 € / Muaj
ID: PRO4038 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 260 m2

Jepet me qira magazine në ''Vaqarr''.

Tirana, Vaqarr
3,000 € / Muaj
ID: PRO3638 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 1150 m2