• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 61 m2
  • Kati: 3

Apartament 1+1 me qira në qendër të Tiranës, në rrugën e “Kavajës”

Apartamenti është I sapo arreduar me një sipërfaqe neto 61 m2 dhe ndodhet në katin e III-të të një pallati ekzistues.

Organizohet në një ambient ndenjie, një aneks gatimi, një dhomë gjumi, një tualet, korridor,dhe një ballkon,

Apartamenti është duke u mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme totalisht të reja

Ndodhet në zonë qendrore, shumë të kërkuar dhe që ofron të gjitha facilitet e nevojshme për të jetuar.

Çmimi 400 euro/muaj

ID : PRO4035
Adresa: Qender
Qyteti: Tirana
Zona: Qender
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 61 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 me qira në qendër të Tiranës, në rrugën e “Kavajës”

Tirana, Qender
300 € / Muaj
ID: PRO4052 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Apartament 2+1 me qira tek "Piaca"

Tirana, ne qender prane Piaces
330 € / Muaj
ID: PRO4039 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Piazza”

Tirana, ne qender prane Piaces
400 € / Muaj
ID: PRO2494 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2