• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 84 m2
  • Kati: 5

Shitet apartament 2+1 te “Uji I Ftohte” ne Vlorë

Siperfaqja totale e apartamentit eshte 84 m2

Organizhet në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet në një pallati të ri i pajisur me ashensor.

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te qytetit te Vlores.

Orientimi i apartamentit eshte Perendim duke mundesuar gjithashtu pamje nga deti

Ky apartamenti eshte nje mundesi ideale banimi dhe investimi

Cmimi I shitjes 95.000 euro

ID : PRO4031
Adresa: Uji i Ftohtë
Qyteti: Vlorë
Zona:
Cmimi:95,000 €
Sipërfaqja: 84 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5