• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 90 m2
  • Kati: 8

Shitet apartament 2+1 në Laprakë, pranë ''Relax''.
Apartamenti organizohet në ambient ndenjie, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet. Ndoodhet në katin e 8-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe totale prej 90 m2. Zona të ofron shumë facilitete të shumta, si shkolla, qëndra shëndetësore, transport urban, supermarkete etj. Apartamenti ka një stil të vecantë Italian dhe shitet i mobiluar, ka orientim nga veri - perëndimi dhe disponon certifikatë pronësie.
Cmimi 77.000 euro i diskutueshëm.

ID : PRO4030
Adresa: Rruga Dritan Hoxha
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Dritan Hoxha", Laparake
Cmimi:77,000 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 8

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 në rrugën ''Dritan Hoxha''.

Tirana,
65,000 €
ID: PRO3334 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2