• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 357 m2

Shitet truall per investim në “Laprakë”

Siperfaqja totale e truallit eshte 357m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore

Trualli eshte ideal per ndertim vile ose kompleksi banimi

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Cmimi I shitjes 230.000 euro i diskutueshem

ID : PRO4023
Adresa: Laprake
Qyteti: Tirana
Zona: Laprake
Cmimi:230,000 €
Sipërfaqja: 357 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Tokë në shitje në Laprakë

Tirana, Laprake
150,000 €
ID: PRO3913 Sipërfaqja: 387 m2