• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 80 m2

Jepet apartament 1+1 me qera në "Myslym Shyri"

Jepet me qera apartament me sipërfaqe 80m2 në ne rrugen , " Besim Imami", mbrapa karburant "Kastrati".

Apartamenti është I mobiluar, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën ,1 dhome gjumi, 1 tualete, korridor dhe ballkon te madh.

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të të një ndërtimi të ri, të pajisur me kamera sigurie dhe ashensor .

Karakteristikat e apartamentit:
Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, Kondicioner, Tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë elektrike ( 4 vatra me energjielektrike,), frigorifer, lavaman, aspirator, lavastovilje, mikrovale, kondicioner.

Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap, 2 komodina, komodinë me pasqyrë.

Koridor. Lavatrice, bolier, dollap

Tualet : Pllake dushi, lavaman,wc, bide, pasqyrë, dollap.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.

ID : PRO4021
Adresa: myslym shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Myslym Shyri"
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament unik me qira në Qendrën e Tiranës

Tirana,
700 € / Muaj
ID: PRO2328 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 140 m2

Apartament 2+1 me qira në Rr. "Myslym Shyri"

Tirana,
400 € / Muaj
ID: PRO1859 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen e " Myslym Shyrit"

Tirana,
500 € / Muaj
ID: PRO1743 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2