• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 100 m2

Shtepi një-katëshe ne shitje ne “Laprakë”

Prona ka nje siperfaqe trualli prej 150 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 100 m2

Organizohet ne nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe oborr I bollshem

Shtëpia ka hapsira te bollshme dhe te mire organizuara

Mund te perdoret per banim, por gjithashtu eshte ideale per investim

Cmimi I shitjes 115.000 euro

ID : PRO4020
Adresa: laprake
Qyteti: Tirana
Zona: Laprake
Cmimi:115,000 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet vilë 2-katëshe në ''Laprakë''.

Tirana, Laprake
135,000 €
ID: PRO3527 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 160 m2