• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 120 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 2+1 në Laprakë, në rrugën "Dritan Hoxha"

Apartamenti organizohet në ambient ndenjie, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Ndodhet në katin e IV-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe totale prej 120 m2.

Zona të ofron shumë facilitete të shumta, si shkolla, qëndra shëndetësore, transport urban, supermarkete etj.

Apartamenti ka orientim nga perëndimi dhe disponon certifikatë pronësie.

Cmimi i shitjes 108000 euro

ID : PRO4018
Adresa: Laprake
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Dritan Hoxha", Laparake
Cmimi:108,000 €
Sipërfaqja: 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 në rrugën ''Dritan Hoxha''.

Tirana,
65,000 €
ID: PRO3334 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2