• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 2
  • 155 m2

Shitet super ambient buze rruges kryesore. Ambienti ka një sipërfaqe neto 152 m2. Ndodhet në katin 0 të nje kompleksi të ndërtuar vitet e fundit, në një nga zonat më të zhvilluara të Durrësit, sic është "Pista Kosova". Ambienti jepet i kompletuar dhe i gatshëm për ta vendosur në funksionim, gjithashtu ka vetrata xhami dhe me një ndricim shumë të mirë. Ambienti është një mundësi ideale investimi, mund të përdoret si bar-caffe, restorant, market por gjithashtu edhe aktivitete të tjera biznesi pasi eshte nje zone shume e populluar dhe e investuar. Cmimi 1550 euro/m2 i diskutushëm.

ID : PRO4016
Adresa: Pista Kosova
Qyteti: Durrës
Zona: Plepat
Cmimi:240,000 €
Sipërfaqja: 155 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 2