• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 90 m2
  • Kati: 3

Shitet apartament 2+1 pranë Shkollës së Baletit.

Është I organizuar në një dhomë ndenje, një ambjent gatimi e vecantë, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 90 m2

Ndodhet në katin III-të të një pallati të ri me ashensor.

Apartamenti është I gjithi I investuar nga vete pronari, me punime te bera ai, i sapo restauruar dhe kompletuar me cdo gje te re shume cilesore.

Cdo hapsire eshte e shfrytezuar me se miri, i gjithi i dizenjuar me arkitektë.

Cmimi 105.000 euro

ID : PRO4015
Adresa: Prane Shkolles se Baletit
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Shkollës së Baletit
Cmimi:105,000 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 3